Produkt dnia


Koszulki sportowe termoaktywne

Koszulki termoaktywne sportowe to idealna odzież na każdy trening – niezależnie od uprawianej dyscypliny. Proponowane przez nas termoaktywne koszulki męskie dzięki właściwościom dzianiny HyperComfort skutecznie odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Ponadto posiadają Aperture Bio, czyli trwałe wykończenie jonami srebra, które przetrwa do 50 prań w temperaturze 60°C.

Nasza odzież termoaktywna zarówno męska, jak i damska wyposażona w Aperture Bio charakteryzuje się działaniem przeciwbakteryjnym. To właśnie jony srebra chronią przed atakiem bakterii i zapobiegają przykremu zapachowi.

Tshirty termoaktywne nie muszą być nudne, czy też jednokolorowe. Wśród naszego asortymentu znajdziesz zarówno koszulki militarne, jak i tshirt termoaktywny z zabawnym nadrukiem wykonanych metodą sublimacji. Modne i ciekawe wzory to ich kolejne atuty poza funkcjonalnością. Na pewno poczujesz się w nich komfortowo.

Zapewniamy dostęp wyłącznie do najwyższej jakości koszulek termoaktywnych sportowych,  bazujących na wytrzymałych materiałach, wygodnych krojach, a także wielu technologiach szwalniczych, które zapewniają komfort użytkowania.

Doskonała jakość materiału i wygodny krój sprawia, że naszych koszulek możesz użyć do treningu na siłowni, do biegania, jazdy na rowerze, na zajęcia fitness czy codziennego noszenia.

 


 

 

KOSZULKI SPORTOWE

Koszulka sportowa męska Super Hero Koszulka sportowa męska Super Hero
Producent: DynamitOutfit
Cena: 175,00 zł